|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Koledar dogodkov
P T S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
ERASMUS
PRIJATELJI - POVEZAVE

MENTORJI.SI
AGRA - kmetijsko-živilski sejem
www.facebook.com/grmnm

Nahajate se tukaj

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (jesenski rok 2017)

    Sreda, 16. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: KEMIJA
    Izpitna komisija: V. Zupančič, M. Okleščen, P. Franko
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (CPP, živinorejski del)
    Izpitna komisija: A. Goršin, B. Turk, M. Zobec
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Predmet: PRIDELAVA KRME
    Izpitna komisija: U. Trobec, M. Zobec, Š. Debeljak
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Modul: ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, M. Zobec, Š. Debeljak
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul: TRAJNOSTNI RAZVOJ (TR)
    Izpitna komisija: D. Hosta, M. Hrastelj, H. Košmerlj
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  MA1
    Modul: VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, D. Hosta
     
    Sreda, 16. 8. 2017, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Modul: OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE
    Izpitna komisija: P. Kuhar, H. Košmerlj, N. Jarc
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: D. Drmaž Lavrič, U. Ogrinc, N. Jarc
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: SLOVENŠČINA – pisno 
    Nadzorni učitelj: Z. Križman
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: SLOVENŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: T. Mavsar, N. Vrčko,  Z. Križman
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: MATEMATIKA – pisno (3. e, 4. d in 5. ab)
    Nadzorni učitelj: Z. Križman
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  MA1
    Predmet: MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Franko, D. Škerl
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  telovadnica
    Modul: ŠPORTNA VZGOJA
    Izpitna komisija: D. Škerl, A. Zoran, I. Adamčič
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul: TEMELJI ŽIVILSTVA IN PREHRANE
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. Košak, A. Zoran
     
    Četrtek, 17. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Modul: UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija: A. Rogelj, B. Punčuh, I. Adamčič
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: ANGLEŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: G. Kastelic
     
    Petek, 18. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, R. Pirnar, A. Prem
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, I. Kurajič, R. Pirnar
     
    Petek, 18. 8. 2017, 9.15
    Prostor:  MA2
    Modul: VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 10.00
    Prostor:  MA2
    Modul: OSKRBA ŽIVALI
    Izpitna komisija: D. Francekovič, U. Trobec, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 10.30
    Prostor:  MA2
    Predmet: PREDELAVA MLEKA
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  MA2
    Predmet: REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, D. Francekovič, D. Škerl
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul: OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Petek, 18. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul: PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Petek, 18. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul: INFORMATIKA IN POSLOVNO KOMUNICIRANJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Petek, 18. 8. 2017, 8.30
    Prostor:  SJV
    Modul: PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, A. Pezdirc, A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: MALE ŽIVALI
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, J. Goršin Fabjan, D. Hosta
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul: NAPRAVA TRAJNEGA NASADA
    Izpitna komisija: J. Klemenčič, D. Hosta, H. Fortuna Jelenc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 8.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: TURIZEM NA PODEŽELJU
    Izpitna komisija: D. Hosta, J. Klemenčič, H. Fortuna Jelenc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: GOSPODINJSTVO IN IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: S. Zalokar, H. Košmerlj, N. Jarc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, N. Jarc
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul: KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (rastlinski del)
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, P. Kuhar, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  MA2
    Modul: PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, M. Hrastelj, Z. Križman
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  R1
    Predmet: OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, J. Medle
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  R1
    Predmet: PREDELAVA MESA
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, J. Medle
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  IP
    Modul: DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija: A. Prem, R. Kus Pisek, N. Sovič Kirm
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: FIZIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 13.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: FIZIKA - ustno
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: NEMŠČINA – pisno
    Izpitna komisija: A. Divjak
     
    Ponedeljek, 21. 8. 2017, 13.00
    Prostor:  IP
    Predmet: NEMŠČINA – ustno
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Prem, J. Medle
     
    Torek, 22. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, B. Činkole, A. Divjak
     
    Torek, 22. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Činkole, A. Bartolj Bele, A. Divjak
     
    Torek, 22. 8. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Predmet: ZELIŠČA
    Izpitna komisija: B. Činkole, A. Bartolj Bele, A. Divjak
     
    Torek, 22. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: MATEMATIKA – pisno (1. d, 1. i, 2. c, 2. d, 3. b, 3. c)
    Nadzorni učitelj: P. Seničar
     
    Torek, 22. 8. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet: MATEMATIKA - ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Seničar, A. Divjak
     
    Sreda, 23. 8. 2017, 7.30
    Prostor: telovadnica
    INTERESNE DEJAVNOSTI  - ŠPORTNI DAN
    Izpitna komisija: K. Teršar Zalar, D. Škerl, P. Franko
     
    Sreda, 23. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet: VARSTVO NARAVNIH VREDNOT
    Izpitna komisija: M. Kos, S. Nemanič, J. Medle
     
    Sreda, 23. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul: VODENJE V NARAVI
    Izpitna komisija: S. Nemanič, M. Kos,  J. Medle
     
    Četrtek, 24. 8. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Predmet: ZGODOVINA
    Izpitna komisija: M. Turk, R. Kus Pisek, U. Ogrinc
     
    INTERESNE DEJAVNOSTI  in PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM
    Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do torka, 22. 8.2017, učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.