Spoštovane dijakinje in spoštovani dijaki,
v sredo, 24. junija 2026, bo potekala proslava ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta s podelitvijo spričeval po naslednjem razporedu:
- 8.00–8.30 – prihod dijakov v šolo in razredna ura v učilnici po razporedu
- 8.30–9.00 – malica
- 9.00–10.15 – proslava s podelitvijo pohval in nagrad za posebne dosežke v veliki predavalnici
- 10.15–11.00 – razredna ura, podelitev spričeval in priznanj v učilnici
Želimo vam prijeten zaključek šolskega leta ter brezskrbne počitnice!
Kolektiv Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije