Obiskali smo London
Konec januarja se je skupina 42 dijakov, skupaj s tremi mentoricami, odpravila na potepanje po Londonu. Navdušile so nas številne londonske znamenitosti: Westminstrska opatija (Westminster Abbey), stavba britanskega parlamenta z Big Benom, Tower Bridge in trdnjava The Tower of London, Shekespearovo gledališče Globe (The Globe Theatre), katedrala sv. Pavla (St Paul's Cathedral), kjer sta se poročila sedanji kralj in princesa Diana, in še bi lahko naštevali.


























































