V četrtek, 22. 9. 2022, smo se udeležili področnega ekipnega prvenstva v atletiki za srednje šole, na stadionu Portoval. Na tekmovanju so bile različne atletske discipline, v katerih so sodelovali tudi naši dijaki. V lepem vremenu in prijetnem tekmovalnem vzdušju so dosegli lepe rezultate naslednji dijaki. Zaradi bolezni nismo imeli popolne ekipe, zato je bil tudi ekipni rezultat slabši.
1000 m: Jakše Urban-Urh 6. mesto 3:01,30
400 m: Sašo Vrisk 7. mesto 58,81
400 m: Zala Androjna 5. mesto 1:10,92
Daljina: Taja Štamfelj 6. mesto 4,66 m
Zapisale: Petra, Neža, Sara

