Razstava Mladi likovni talenti v Galeriji Kocka

V torek, 14. 1. 2025, je bila otvoritev prve letošnje likovne razstave v KCJT. Na razstavi sodeluje 18 dijakov in osnovnošolcev dolenjskega območja. Tričlansko komisijo so zastopali priznani likovni umetniki: Andreja Schwenner, Nataša Mirtič in Alojz Konec. Podelili so tri posebna priznanja in tri nagrade. Iz naše šole razstavljata dijakinji drugega letnika Loti Bele in Pia Resnik. Ekipa Vašega kanala je posnela dogajanje, kjer lahko zasledite tudi intervju z Loti.  Razstava bo odprta do 3. februarja.

Vabljeni na ogled.

Zapisala: Maja Mlakar