Tekmovanja iz znanja matematike v šolskem letu 2021/2022
V soboto, 23. aprila 2022, je na ŠC Novo mesto potekalo državno tekmovanje v znanju matematike. Na tekmovanju se je odlično odrezal Leon Pečavar, dijak 1. d letnika, programa naravovarstveni tehnik, ki je v kategoriji srednjih strokovnih šol dosegel srebrno priznanje.
Najuspešnejši dijaki šolskega tekmovanja so prejemniki bronastih priznanj.
Dobitniki bronastih priznanj kategorije A (dijaki gimnazije) so naslednji:










































