Tekmovanje Etnoloških in kulinaričnih značilnosti Slovenije
Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma je v sodelovanju z Zvezo za tehnično kulturo Slovenije 7. maja 2021 v Hiši kulinarike ob upoštevanju vseh epidemioloških ukrepov organiziral že 23. državno tekmovanje Etnoloških in kulinaričnih značilnosti Slovenije. Letošnja tema je bila »Socializem skozi želodec«. Njen namen je bil, da bi tekmovalci raziskali jedi, ki so bile v socializmu najbolj popularne, in dejavnike, ki so vplivali na pojavnost in prepoznavnost le-teh.

































































