Z ustvarjalnostjo in inovativnostjo do podjetnosti
4. in 5. ter 11. in 12. oktobra 2019 je na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji potekala aktivnost programa ZUIP (Z ustvarjalnostjo in inovativnostjo do podjetnosti). Poleg dijakov Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije, so se na dejavnosti priključile še Osnovna šola Šmihel, Osnovna šola Brusnice in Osnovna šola Žužemberk. V štirih delovnih dneh so dijaki in učenci omenjenih šol na podjetniški način po Canvas poslovnem modelu reševali podjetniški izziv, ki ga je pripravil Razvojni center Novo mesto.
























